PŘÍPRAVÁŘ/KA| až 45 tis. Kč | 5 týdnů dovolené

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-40-345668
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat pro stavební společnost, kde slovo tradice je pojem, a ctí rodinnou firemní kulturu? Máme pozici pro Vás:

PŘÍPRAVÁŘ/KA

  • příprava a realizace výběrových řízení subdodávek prací a materiálů
  • monitoring ekonomických nákladů a porovnání výsledků s rozpočtem
  • odpovědnost za technickou dokumentaci
  • kompletace smluv a dokumentů pro subdodavatele
  • příprava podkladů pro realizační tým
  • odpovědnost za změnové listy, evidence víceprací
  • administrace všech dokumentů k předání díla a kolaudaci projektu
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • zkušenosti na pozici přípraváře minimálně 3 roky
  • schopnost samostatného rozhodování
  • znalost cen materiálu v pozemních stavbách
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • 2 sick days
  • cafeterie - příspěvek na kulturu, dovolenou, zdraví
  • penzijní připojištění