PŘÍPRAVÁŘ & ROZPOČTÁŘ l PRAHA l 80 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-5-402111-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený přípravář a hledáte společnost, kde si budou vážit Vašich zkušeností?

Umíte dělat rozpočty, číst v CADu a chcete pracovat tam, kde Vás to bude bavit?

Pak hledám právě Vás!

Buďte náš nový PŘÍPRAVÁŘ & ROZPOČTÁŘ!

Co bude Vaší náplní práce?

  • vypracovávání rozpočtů, kalkulací a cenových nabídek
  • provádění kontroly nákladů a následné reportování výstupů
  • komunikace s dodavateli a zadávání poptávek
  • vyjednávání nejvýhodnějších dodacích podmínek
  • rozesílání podkladů pro vypracování cenové nabídky
  • vyhodnocení a zpracování nabídek od subdodavatelů
  • provádění obhlídek stavby
  • spolupráce a jednání s investory
Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru
  • znalost programu MS Office, CENKROS a RTS stavitel
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • ŘP sk. B
Benefity
  • Podíl na hospodářském zisku společnosti
  • Pracovní telefon a notebook
  • Multisport karta
  • Možnost karierního růstu