Přípravář projektů s angličtinou

Plný úvazek
Mzda
0 Kč
Referenční číslo
8-10-368198
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici přípravář projektů s angličtinou. Vhodné i pro šikovné absolventy v oboru strojírenství.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • příprava a kalkulace projektů, časového harmonogramu
  • spolupráce s oddělením nákupu při zajištění subdodávek v rámci projektu
  • spolupráce s konstrukčním oddělením při tvorbě technického řešení zakázky
  • komunikace se zákazníkem, subdodavateli v průběhu přípravy projektu
Požadavky

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:

  • VŠ technického směru (nejlépe strojní)
  • znalost práce v AutoCAD (3D výhodou)
  • schopnost čtení strojní výkresové dokumentace
  • pokročilá znalost AJ podmínkou, další jazyky výhodou
  • předchozí praxe v průmyslu výhodou
  • zájem pracovat převážně na mezinárodních projektech
  • organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, logické uvažování
  • schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost vůči stresu
  • znalost nástrojů projektového řízení MS Project a SAP výhodou
  • základní orientace v normách
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • zázemí a prestiž mezinárodní společnosti
  • práce ve zkušeném kolektivu
  • standardní zaměstnanecké benefity