PŘÍPRAVÁŘ l PRAHA l 60 000 Kč + BONUSY

Plný úvazek
Částečný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
2-5-400908-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro významného klienta v oblasti stavebnictví hledáme nové kandidáty, kteří se chtějí realizovat na pozici PŘÍPRAVÁŘE!

Nechcete být pouhým vyplňovačem tabulek?

Jste analytický typ se zkušeností ve stavebnictví?

Máte v hlavě celou genezi projektu a chcete ji ukázat světu?

Buďte vtaženi do projektů již od počátku spolupráce jako PŘÍPRAVÁŘ!

Čeká Vás:

  • zpracování tendrů od A do Z
  • příprava projektové dokumentace
  • příprava a tvorba podkladů v oblasti pozemních staveb
  • vedení výběrových řízení na subdodavatele a jejich následné vyhodnocování

Pracujte ve firmě, kde Vaše slovo bude mít váhu!

Požadavky
  • Zkušenosti se zpracováním příprav
  • Zkušenost z realizační či stavební firmy
  • Analytický typ osobnosti, kreativita a samostatnost
  • Příprava a vyhodnocování tendrů na nejvhodnějšího dodavatele
  • Zkušenosti s programem AutoCAD
Benefity
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon, notebook
  • podíl na zisku ve výši až 2,5 násobku měsíční mzdy