PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY/ BÍLINA

Referenční číslo
8-30-340587
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Váš diplom z technických oborů je ještě horký? Toužíte se uplatnit v automotive oblasti v rámci našeho Ústeckého kraje? Rozjeďte to u nás, kde:

  • se seznámíte s odděleními/procesy - technologie, vývoj, kvalita, výroba aj.
  • si osvojíte principy výroby, projektové práce a kooperace
  • se zapojíte do běžného chodu oddělení
  • budete spolupracovat s vedoucími úseků
  • se zúčastníte dílčích aktivit v rámci větších projektů
  • se naučíte reportingu a pochopení jednotlivých KPI a názvosloví
Požadavky

A co, jako absolvent, musíte mít?

  • dokončenou VŠ technického směru
  • schopnost bezproblémové práce s MS Office
  • velmi dobrou znalost angličtiny
  • nadšení pro uplatnění se v automotive společnosti
  • krátká praxe (např. při škole) výhodou!
  • znalost práce dalšího SW (SolidWorks, AutoCad aj.) výhodou!
Benefity
  • garantovaný 13. a 14. plat
  • sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • odborná školení