Překladatel se znalostí českého a polského jazyka

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
20 100 Kč
Referenční číslo
9-25-357591
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte výbornou znalost českého a polského jazyka?

Nebojíte se komunikace a práce s lidmi?

Pokud jste odpověděli ano, máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost.

Do automobilové výroby hledáme překladatele pro komunikaci mezi zahraničními pracovníky a výrobním mistrem.

Překladatel bude zajišťovat:

  • aktivní spolupráci s mistrem výroby
  • plynulou komunikaci mezi mistrem a pracovníky v průběhu pracovní doby
  • tlumočení potřebných školení
  • řešení dotazů zahraničních pracovníků
  • kontrolovat docházku pracovníků ve velké výrobní firmě v blízkosti Plzně
Požadavky
  • zkušenosti s tlumočením a překlady výhodou
  • výborná znalost polského a českého jazyka
  • výborné komunikativní dovednosti
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu, popřípadě třísměnném provozu
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • vlastní doprava výhodou
Benefity
  • mzda 20 100 Kč/měs.
  • 25 dní dovolené
  • stravování zdarma
  • nadstandardní příplatky za práci přesčas v sobotu a neděli 40%
  • příspěvek za víkendové směny 12%
  • příspěvek za noční směnu 12%
  • příspěvek za práci ve svátek 105%
  • autobusová doprava zdarma ze směru: Plzeň – Nýřany – Heřmanova Huť – Ostrov u Stříbra, Tachov - Planá - Stříbro - Kladruby - Ostrov u Stříbra
  • příspěvek na vlastní dopravu 3 Kč/km