PŘEDÁK / ZKUŠENÝ OPERÁTOR balící linky, až 40 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
34 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
13-18-351918
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nebaví Vás celý den sedět u PC a hledáte akční práci, která Vás bude bavit? Rád/a byste pracoval ve směnném provozu a nahlédl tak přímo do prostor, kde se vyrábí léky? Výborně! Právě otevíráme pozici 'PŘEDÁK / OPERÁTOR'.

Vaší náplní práce jako seniorní dělník bude:

  • kontrola výrobní dokumentace
  • zadávání dat do PC
  • dozor nad operátory a dělníky
  • kontrola nastavení výrobní linky
  • zastupování mistra

Mzda: 34 000 Kč + příplatky za směnný provoz. U nás si OPRAVDU VYDĚLÁTE i 40 000 Kč/měs!

Třísměnný provoz od pondělí do pátku (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most, Spojovací a dalších lokalit).

Požadavky
  • zkušenost s administrativou
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • zkušenost s prací ve výrobě výhodou, ne podmínkou
  • zodpovědnost, svědomitost, důslednost
Benefity
  • NÁSTUP DO KMENU - smlouva přímo se společností
  • NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
  • PŘÍSPĚVEK NA UBYTOVÁNÍ 36 000 Kč v případě stěhování za prací
  • ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ nového zaměstnance 30 000kč
  • PŘÍPLATKY průměrně 2 400 Kč za třísměnný provoz
  • ROČNÍ BONUS až ve výši jednoho Vašeho platu
  • TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
  • FLEX PROGRAM (kulturní vyžití) ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době