PRÁVNÍK - PRAHA VÝCHOD | 60 000Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-17-393851-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta/ku na pozici interního právníka.

Jaká bude náplň práce:

  • Podílet se na vyřizování právních záležitostí celé společnosti
  • Poskytovat podporu vedení společnosti v oblasti corporate governance
  • Být u vzniku a při tvorbě školících osnov dané problematiky
  • Zpracovávat právní smlouvy a doporučení pro různá oddělení společnosti
  • A více

Nástup: Ihned

Lokalita: Praha východ

Požadavky
  • Vysokoškolské vzdělání právnického směru,
  • Praxe alespoň 3 -5 let
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (min. úroveň B2), další jazyky výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Pečlivost a spolehlivost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní doba 7,5 hodiny
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova
  • Jazykové kurzy
  • Závodní jídelna