PRÁVNÍK | 65 000Kč

Plný úvazek
Mzda
65 000 Kč
Referenční číslo
13-17-395222
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta v oblasti turismu hledáme kandidáta na pozici interního právníka.

Jaká bude náplň práce:

  • Podílet se na vyřizování právních záležitostí celé společnosti
  • Kontrolovat existujících smluv s partnery
  • Právní konzultace vedení společnosti
  • Zpracovávat právní smlouvy a doporučení pro různá oddělení společnosti
  • A více

Smlouva na 1 rok s možností prodloužení

Nástup: Ihned

Lokalita: Praha 8

Požadavky
  • Vysokoškolské vzdělání právního směru
  • Praxe na pozici firemního právníka
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (min. úroveň B2), ruština či němčina výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Pečlivost a spolehlivost
Benefity
  • Slevy a jiné výhody v destinacích klienta
  • Roční navýšení mzdy
  • Flexibilní pracovní doba se začátkem od 7:30-11:00