Pracovník oddělení kvality s NJ/AJ

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
6-21-346990
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti, se sídlem na pomezí Jihočeského kraje a Vysočiny.

Pro našeho klienta hledáme uchazeče do oddělení KVALITY!

Příležitost i pro šikovné absolventy!

Náplň práce:

  • Účast při realizaci procesních a systémových interních auditů podle ISO 14001 a ISO TS 16949
  • Řízení a organizování dokumentace kvality
  • Systematické zlepšování kvality dodavatelských vztahů a rozvoj dodavatelů
Požadavky

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Znalost norem ISO 14001 a ISO TS 16949
  • NJ/AJ
  • Pokročilá znalost práce s PC, především Excel
  • Analytické myšlení
Benefity
  • Zázemí stabilní a rostoucí společnosti
  • Klidné a příjemné pracovní prostředí
  • Profesionální a příjemný pracovní kolektiv
  • Stálý pracovní poměr
  • Odpovídající finanční ohodnocení