Pracovník obsluhy výrobních strojů - 2 směnný provoz!

Plný úvazek
Mzda
22 500 - 23 700 Kč
Referenční číslo
3-21-333122
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Rádi se učíte a zlepšujete? Chcete fyzicky nenáročnou práci ve dvousměnném provozu? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás!

Nabízíme dlouhodobou práci ve výrobním závodě na hlavní pracovní poměr.

Vaší náplní práce bude zejména:

  • výroba od jednodušších ručních zařízení až po komplexní automatizované linky
  • budete zodpovědný za dodržení a kontrolu procesu a přesných procedur
  • případná identifikace chyb
  • pracovat s reporty a předávání pravidelných informací
  • podporovat a kontrolovat ostatní operátory

Jedná se o pozici ve dvousměnném provozu.

Místo výkonu práce - Brno Slatina

Pozice je vhodná pro absolventy!

Požadavky
  • zkušenosti s výrobou
  • samostatnost a proaktivní přístup
  • pečlivost a pozornost pro detail
  • schopnost pracovat podle pracovních postupů
  • manuální zručnost a šikovnost
  • zodpovědnost
  • zájem o dlouhodobou spolupráci

Možnost nástupu IHNED nebo po dohodě.

Benefity
  • zajímavá mzda, možnost navýšení
  • dvousměnný provoz, ale nabízíme možnost vybrat si i třísměnný provoz
  • týden dovolené navíc, relaxovat můžete celých 25 dní za rok
  • bonus produktivity a bonusové ohodnocení nadřízeným každý měsíc
  • pokud se Vám bude dařit, můžete kariérně růst
  • v kantýně přímo ve výrobní hale budete mít dotované obědy