PRÁCE PRO ABSOLVENTY | Jihlava

Plný úvazek
Mzda
20 000 - 22 000 Kč
Referenční číslo
6-21-356855
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš si práci po škole?

Chceš do bezva týmu?

Každý den používat angličtinu je tvůj sen?

Zvednout telefon a zavolat třeba do Francie ti nedělá žádný problém?

Baví tě práce s počítačem?

Pokud ANO, tak nám pošli svůj životopis v českém i anglickém jazyce.

A protože je nám jasné, že po škole nemáš žádné velké zkušenosti, napiš nám také něco o sobě. Co tě baví, jaké máš za sebou brigády, jaká je tvoje představa o práci a kam směřují tvoje kroky ... Ať se nám lépe rozhoduje :)

Jak si práci u nás představit:

  • budeš jako podpora na oddělení logistiky
  • tvoje pomoc bude při organizaci kamionové přepravy
  • když bude nějaká komplikace na trase, budeš to s námi řešit
  • každý den budeš komunikovat s našimi zákazníky v zahraničí
  • všechny informace a dokumenty musíme mít zadané v počítači, to bude také tvůj úkol
  • fixní pracovní doba 8-17 h

Do všeho tě postupně zaučíme a jakmile postoupíš na další metu, naučíme tě zase něco nového.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • plynulá AJ slovem i písmem, u pohovoru si určitě popovídáme
  • pozice je vhodná pro absolventy, praxe není podmínkou
  • ale chceme vidět, že už máš něco za sebou (brigády, zahraniční stáž, praxe při škole)
  • výborné komunikativní dovednosti
  • určitě vítáme parťáka do týmu, na kterého se můžeme spolehnout a který nezkazí žádnou srandu :)
  • MS Office (Word a Excel ti nedělá problém)
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
Benefity

Proč se ti u nás bude líbit:

  • 5 týdnů dovolené
  • fajnový kolektiv, kde se můžeš učit každý den
  • "spontánní" firemní akce
  • občas s námi pojedeš na zahraniční služební cestu
  • pracovní doba 8-17 hod., ale vše je na dohodu (píchačky nevedeme)
  • sleva na obchodní produkty