PR MARKETINGOVÝ SPECIALISTA/NADNÁRODNÍ SPOLEČNOST

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-19-348190
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • KREATIVITA
  • NÁPADY
  • VLASTNÍ TVORBA
  • INICIATIVA
  • KOMUNIKACE

Jsi to ty? Ozvi se mi!! barbora.zackova@grafton.cz

Hledáme člověka s energií, motivací a chutí realizovat své kreativní nápady!

Budeš součástí malého týmu, ale pravá ruka přímo jednatele.

Chceme vylepšit komunikaci napříč naší nadnárodní společností, ale zároveň i směrem k našim zákazníkům.

Budeš komunikovat s kolegy z marketingového oddělení ze zahraničních poboček.

Spolupracovat s grafiky a jinými dodavateli - letáky, kampaně, webovky, úprava fotografií (ALE záleží na Tvých možnostech a dovednostech...)

Budeš organizovat eventy, teambuildingy, a jiné firemní akce - kreativitě se meze nekladou!

Občas si zahraješ na tiskovou mluvčí společnosti.

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání - v oboru výhodou
  • AJ/NJ - abyste se zvládli domluvit s centrálou v zahraničí (maily, telefonáty)
  • Praxe v marketingu alespoň 2 roky
  • Samostatnost, kreativita, organizační schopnosti
  • Aktivní osobnost, umění zvládat řešit více věcí najednou
  • Časová flexibilita
  • MS Office (Word, Excel!, Power Point)
  • Grafické programy jsou výhodou (např. Corel, Photoshop)
  • ŘP sk. B
Benefity
  • Možnost nastartovat kariéru v nadnárodní společnosti
  • Postupný růst mzdy v průběhu zaměstnání
  • Pravidelný měsíční bonus 2 000 Kč pro ty, kteří splní fond pracovní doby
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Ubytování/příspěvek na ubytování
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Dotované závodní stravování
  • Firemních akce