PPC SPECIALISTA | SENIOR | HPP i IČO | HOME OFFICE

Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-19-406056-2
Popis pozice

Hledáte práci v marketingu a nějakou dobu jste již pracovali s PPC? Chcete se podílet na zajímavých projektech se zahraničními partnery a rádi komunikujete anglicky? Čtete dále! :)

Aktuálně posilujeme tým o seniorního PPC specialistu (HPP/ŽL). Výhodou pro Vás bude přesah do SEO nebo správy sociálních sítí.

Na jaké činnosti se můžete těšit:

  • využití reklamních systémů (např. Google Ads, Sklik, Facebook Business Manager, LinkedIn, …)
  • analýza a vyhodnocování efektivity kampaní (GA4, Looker)
  • návrhy a strategické plánování kampaní
  • tvorba a správa kampaní
  • reporting, interpretace výstupů kampaní klientům
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • praxe v oborou alespoň 3 roky
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • analytické myšlení, kreativita a samostatnost

VÝHODOU, nikoliv podmínkou:

  • přesah do SEO
  • orientace ve zdrojovém kódu
Benefity

podíly na zisku společnosti (po roce)

flexibilní pracovní doba/ home office dle dohody

kancelář v Českých Budějovicích

práce na ŽL nebo HPP

možnost využívat firemní fitness a firemní wellness

pravidelné vzdělávání a školení

profesní růst