Pohodový parťák do výroby

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
21 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
3-21-338867
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme práci ve stabilní nadnárodní společnosti s možností profesního růstu!

Máte zájem o práci ve výrobě? Rádi se neustále učíte a zlepšujete? Nebojíte se třísměnného nebo nepřetržitého provozu a jste spolehlivý/spolehlivá?

Máme pro Vás nabídku práce v lokalitě Brno - Slatina.

Vaší náplní práce bude:
- Montáž a kompletace výrobků dle daných postupů a instrukcí
- Fyzicky nenáročná manuální práce
- Jednoduché testování a kontrola výrobků

- Místo výkonu práce - Brno Slatina
- Jedná se o pracovní poměr ve třísměnném provoze

Možnost směn:
- ranní, odpolední a noční

Společnost nabízí propracovaný systém školení a s tím spojený kariérní růst a odměňování zaměstnanců.

Požadavky

Co by měl splňovat úspěšný kandidát?

- Manuální zručnost a šikovnost,
- Samostatnost, zodpovědnost

- Smlouva na hlavní pracovní poměr (HPP)

Nástup: ihned nebo po domluvě

- 25kč/h příplatek za noční směnu (při 1 týdnu nočních směn +940 kč)
- 12kč/h příplatek za nepřetržitý provoz
- 50% příplatek za víkendovou směnu (při 1 sobotní směně +1200kč)
- 100% příplatek za svátek
- příspěvek na stravné ve výši 55 % z ceny jídla (za mesíc příspěvek až 500kč)
- měsíční příspěvek na praní
- 1 týden dovolené navíc (celkem tzn. 25 dní/rok)
- možnost přestupu do kmenoveho stavu společnosti