Podpora zákazníků TOP světových značek

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
20-1-355817
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Čerstvý absolvent, jednoduše hledáte první nebo novou pracovní zkušenost? Rádi podporujete ostatní a řešíte problémy? Máme pro vás dokonalou příležitost: role péče o zákazníka na základní úrovni.

co na vás čeká:

  • Podpora česky mluvících zákazníků první technické úrovně / zkušeností zákazníků / spokojenosti zákazníků
  • Denní komunikace prostřednictvím telefonu, e-mailů a chatů
  • Komunikace se zákazníky největších světových značek
Požadavky
  • Znalost anglického (min. B2)
  • Silné komunikační schopnosti
  • Předchozí pracovní zkušenosti v oblasti zákaznického servisu jsou výhodou, ale ne podmínkou
  • Odpovědnost a samostatnost
  • Ochota práce na směny ale vždy 5d/týdně a 8h/denně.
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat (garantovaný bonus!)
  • Super balíček benefitů (více při telefonátu s konzultantkou)