Podpora zákazníkov svetových značiek v Aténach

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
1 100 - 1 400 €
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
20-6-356535
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Si absolvent/ka strednej alebo vysokej školy a premýšľaš ktorou cestou sa po úspešnom ukončení štúdia vydať? Alebo naopak máš už za sebou pracovné skúsenosti, ale cítíš, že v živote potrebuješ zmenu?

Ak si odpovedal/a áno, máme pre teba skvelú ponuku žiť a pracovať v slnečnom Grécku, kde na teba čaká silná komunita Slovákov a Čechov. Zober so sebou aj kamarátov. Miesta je dosť pre každého! V Grécku ťa kompletne zaškolia a nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť s prácou v zákazníckom servise.

Táto práca ti ponúka jedinečnú možnosť získať pracovné skúsenosti v zahraničí. Budeš pracovať v slovenčine alebo češtine, ktorú plynule ovládaš a zároveň budeš mať možnosť s kolegami z celého sveta využívať angličtinu na dennej báze. Garantujeme, že nadobudnuté skúsenosti v budúcnosti zúročíš aj na domácom trhu práce.

Aká bude tvoja pracovná náplň?

  • Podpora zákaznikov prostredníctvom telefonickej a mailovej komunikácie
  • Spolu s tvojim tímom budete pracovať na rozličných zaujímavých projektoch
  • Analýza a následné riešenie problémov, ktoré sa vyskytnú na danom projekte
  • Vylepšovanie zaužívaných a nastavených procesov
  • Spracovanie dokumentácie
Požadavky
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Znalosť slovenského alebo českého jazyka na plynulej úrovni
  • Pokročilá znalosť anglického jazyka (úroveň B2)
  • Motivácia žiť a pracovať v slnečnom a pohodovom Grécku
Benefity

Benefity

  • Relokačný balíček
  • Kompletné zaškolenie
  • Prvý plat vyplácaný predčasne
  • Letenka hradená spoločnosťou
  • 13. a 14. plat
  • Jazykové vzdeávanie
  • Zdravotné poistenie
  • KPI bonusy do 200 EUR mesačne
  • Medzinárodné prostredie a veľa skvelých ľudí
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search