Podpora týmu do projektového oddělení

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
19-1-358949
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte fajn administrativní zkušenosti a chtěli byste je využít v mezinárodní společnosti, kde Vás ocení, proniknete do tajů našich zajímavých projektů a budete mít dlouhodobou jistotu?

Hledáme otevřeného člověka, který není zelenáč, už má nějaké zkušenosti, umí se dobře dorozumět anglicky, Excel mu nedělá problém a je otevřený a proaktivní.

Co by Vám u nás také nemělo chybět je orientace na detail a preciznost, chaos je nám cizí. Jsme malý tým s rodinným srdcem.

Mezi Vaši náplň práce by převážně spadalo:

  • Vyřizování telefonátů a e-mailů
  • Zajištění plynulého chodu kanceláře
  • Office management
  • Tvorba příspěvků na naše webové stránky (překlady z AJ do ČJ) - zde je třeba mít oko na to, co je zajímavé a důležité
  • Komunikace nejasných otázek s konzultanty společnosti
  • Samostatné vyřizování obchodní korespondence

Nemůžete nastoupit hned? Nevadí, rádi počkáme - nástup Prosinec 2020/ Leden 2021

Lokalita - Praha 2

Požadavky
  • Sš nebo Vš vzdělání
  • Perfektní znalost MS Office
  • Znalost kontingenčních tabulek
  • Plynulá angličtina - B2 - vše komunikujeme v angličtině
  • Orientace v e-mailech, mít oko na to, co je důležité
Benefity
  • 5 týdnů dovolená
  • Měsíční odměny dle výkonu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Výběr přesčasů ve formě dovolené
  • AJ kurzy
  • Firemní akce