PODPORA PRO MZDY S PERSONALISTIKOU

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
8-14-405631-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost se mzdovou problematikou a chtěl/a byste se dostat do světa HR? Lákají Vás nové výzvy a domluvíte se anglicky?

Na této pozici Vás čeká:

  • Správa celého náborového procesu, včetně vytváření inzerátů, pohovorů a výběrových řízení.
  • Poskytování podpory v oblasti zaměstnaneckých výhod, benefitů a personální administrativy.
  • Monitorování a vyhodnocování výkonnosti zaměstnanců a implementace strategií pro rozvoj lidských zdrojů.
  • Řešení konfliktů a poskytování poradenství zaměstnancům a vedení.
  • Aktivní spolupráce s vedením firmy na strategické úrovni v oblasti lidských zdrojů.
  • Příprava podkladů pro mzdovou účetní
  • Marketingové aktivity (plánujeme i vydávání firemního časopisu :) )
Požadavky
  • Praxe jako mzdová/ý účetní (personalistika výhodou!)
  • Alespoň SŠ vzdělání
  • povědomí o mzdové problematice
  • Komunikativní AJ
  • ŘP skupiny B
Benefity
  • 26 dní dovolené
  • benefity, prémie, bonusy
  • příspěvek na dopravu, PP stravování
  • příležitost pracovat v rámci nového projektu