PODPORA PERSONÁLNÍHO ODD. | okr. Žďár n. Sáz.

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
6-14-368221
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

TOUŽÍŠ PO HR? NABÍZÍM TI JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST!

Velmi urgentně hledáme posilu do našeho týmu! Včera bylo pozdě!

Skvělé by bylo, kdybys měl/a vystudovaný příbuzný obor nebo praxi, brigádu, stáž na personálním oddělení...

Nějaké povědomí potřebujeme, ale jinak Tě vše postupně naučíme!

A protože jsme mezinárodní, výrobní společnost potřebujeme, abys mluvil/a anglicky.

DŮLEŽITÉ:

Pohovory probíhají online!

Tato pozice je na dobu určitou - 1 rok. Avšak pokud bude vše v pořádku na obou dvou stranách, nebráníme se dlouhodobější spolupráci.

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pracovně - právní legislativa - trošku Ti to něco říká?
  • praxe z oblasti HR (ať už interní, či agenturní) - alespoň nějaká minimální - brigáda, stáž ...
  • Anglický jazyk - bez toho se neobejdeme
  • Dynamická, komunikativní osobnost se smyslem pro detail
  • Týmový hráč!
Benefity
  • Stabilní, mezinárodní prostředí
  • Možnost se odborně vzdělávat a kariérně se posouvat
  • Flexibilita - možnost home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Další zaměstnanecké benefity