PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ, absolventi vítáni

Obor
Referenční číslo
4-23-370682
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láka Vás práce na obchodním úseku v prestižní zahraniční firmě? Nebojíte se komunikovat v angličtině a máte rádi různorodou práci? Pokud ano, hledáme právě Vás na pozici Podpora obchodního oddělení. Práce je velmi komplexní a různorodá, využijete znalost angličtiny a budete spolupracovat v různých oblastech jako je obchod, nákup logistika. Společnost dává příležitost i čerstvým absolventům.

Zodpovídat budete zejména za:

  • komunikaci s externími dodavateli a zákazníky
  • včasné doručení zboží zákazníkovi
  • správu objednávek
  • fakturaci
  • řešení případných reklamací
  • podílení se na vyjednávání a cenových nabídkách
  • podporu obchodních partnerů
Požadavky
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka - denní komunikace se zahraničím
  • zkušenosti v oblasti logistiky, zákaznického servisu, nákupu, expedice, příp. obchodu výhodou
  • samostatnost
  • výborné komunikační dovednosti
  • aktivní přístup k práci
Benefity
  • měsíční prémie v závislosti na Vašem výkonu
  • 13. plat
  • dotované závodní stravování
  • flexibilní pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • firemní vzdělávání