Podpora aplikací Oracle, .Net

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-16-347791
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s aplikační podporou?

Víš jak pracuj developerský tým?

Produkt je plně modulární, postavený na proprietárním frameworku s využitím technologií Oracle, .NET, .NET ASP.

Náplň práce:

  • Testování, implementace a podpora IT řešení s ohledem na podporu provozu IT systémů se zvláštními požadavky na výkon a spolehlivost
  • Úzká spolupráce se specialisty IT systémů při řešení problémů
  • Analýza a zpracovaní evidovaných chybových stavů systémů a zákaznických požadavků

Tak už neváhej a napiš :).

Požadavky
  • VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti v technické podpoře na zákaznických projektech
  • Komunikační, analytické a rozhodovací schopnosti, samostatnost
  • Zákaznicky orientovaný přístup
  • Znalost SQL výhodou
  • Znalost billingových systémů výhodou
  • Znalost anglického jazyka (alespoň pasivní)
  • Časová flexibilita, ochota cestovat
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • stravenky
  • a další