PLC TEST INŽENÝR | ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE | PRAHA

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-10-359826
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Vás spojit Vaši kariéru s globálním lídrem v oblasti průmyslové automatizace? Máte chuť pracovat na nových a zajímavých projektech v moderním R&D centru v Praze? Máme pro Vás unikátní příležitost!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici PLC TEST INŽENÝR!

Budete mít na starosti:

  • testování jednotlivých produktů průmyslové automatizace - PLC, HMI, I/O moduly
  • návrh testovacích scénářů dle specifikace produktu
  • konfigurace a programování PLC, automatizaci testů
  • provádění testů a analýze výsledků
  • reportování výsledků, komunikaci s vývojáři
Požadavky
  • vysokoškolské vzdělání technického směru, případně adekvátní praxi v oboru, pozice je ale vhodná i pro absolventy
  • znalost programování PLC, nejlépe SIMATIC S7 v prostředí Step7 nebo TIA portal
  • znalost použití měřících přístrojů (multimetr, osciloskop) - výhodou
  • orientaci v průmyslových komunikačních protokolech PROFINET nebo PROFIBUS - výhodou
  • znalost java/python/C/C# - výhodou
Benefity
  • nástupní bonus 50 000 Kč (vyplacen po zkušební době)
  • relokační balíček
  • roční bonus
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24.000 Kč/rok
  • flexibilní pracovní doba
  • home-office
  • příspěvek na pojištění
  • stravenky
  • proplácení prvních dní nemoci
  • sick days
  • odměny při pracovních a životních událostech
  • více jak 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy