PLC PROGRAMÁTOR|ELEKTRONIK| Krupka

Lokalita
Obor
Referenční číslo
8-9-366567
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vdechovat robotům a výrobním linkám život, to je to, co byste rádi dělali? Máte elektrotechnické vzdělání, zkušenosti s programováním PLC systémů?

Hledáme PLC PROGRAMÁTORA, který bude mít za úkol:

  • Programování průmyslových PLC (Beckhoff, Siemens)
  • Programování aplikací v C#
  • Podpora výrobního procesu - testování, správa a optimalizace produktivního provozu
  • Instalace a oživení pracovišť
Požadavky

Koho na pozici hledáme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Praxe min. 3 roky v oboru pro pozici samostatný programátor
  • Znalost anglického (nebo německého) jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost robotů (KUKA, Fanuc) výhodou
  • Zkušenost s kamerovými systémy a čtečkami kódu výhodou
  • Zkušenosti s 3D tiskem a základy CAD vítány
  • Základní znalost stavby strojů, funkce hydraulických a pneumatických systémů
  • Orientace ve schématech dokumentace
  • Vyhl. §50
  • Flexibilitu a schopnost komunikace
Benefity
  • 13. plat
  • Jazykové a odborné kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Unišeky
  • Příspěvek na dopravu