PLC PROGRAMÁTOR | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
109-9-405212-3
Popis pozice

Hledáme PLC programátora v oblasti automatizace.

Máte vzdělání v elektro oboru? Láká vás pracovat v oblasti elektra a energetiky a podílet se na zajímavých projektech? Dorozumíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Vaše úkolem na pozici PLC Programátora bude:

  • uvádět do provozu řídicí systémy v energetice
  • oživovat řídicí systémy, upravovat grafické prostředí řídicích panelů
  • pracovat s technickou dokumentací
  • komunikovat se zákazníky
  • účastnit se pracovních cest do zahraničí
Požadavky
  • Minimálně SŠ v oboru elektro
  • Zkušenosti v oblasti automatizace a programování PLC jsou výhodou
  • Schopnost komunikovat anglicky na komunikativní úrovni kvůli spolupráci se zahraničními zákazníky
  • Schopnost práce samostatně a zároveň chuť pracovat v mezinárodním týmu

Absolventy rádi zaučíme.

Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Roční bonusy
  • Stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do mzdy)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • MultiSport karta
  • Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura, volný čas)
  • Možnost se vzdělávat
  • Každoroční valorizace mezd
  • Volno navíc při mimořádných životních událostech
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné tarify i pro členy rodiny