PLC PROGRAMÁTOR - NE AUTOMOTIVE!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
11-30-334938
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme posilu do týmu na pozici "PLC PROGRAMÁTOR"!

Máš praxi v programování PLC? Znáš TIA portál, Siemens či Simotion a Eplan? Rád dojedeš za zákazníkem?

Pokud již nechceš pracovat v automotive a upřednostníš firmu, kde s Tebou majitel prohodí pár slov, pošli nám svůj životopis!

Co Tě čeká na pozici PLC PROGRAMÁTOR?

  • oživování a servis strojů, pohonů
  • práce se SW - Siemens Scout, Simotion a diagnostika
  • programování PLC strojů s orientací na sklářský průmysl
  • školení elektroniků
  • výjezdy k zákazníkům do zahraničí
Požadavky
  • min. SŠ
  • praxe v oboru alespoň 1 rok
  • praxe v programování PLC strojů (PLC Siemenes, Simotion výhodou)
  • znalost TIA portálu
  • znalost výkresové dokumentace (Eplan)
  • schopnost domluvit se anglicky se zákazníkem - nebo mít zájem se AJ doučit

Pozn.: Mzda dle zkušeností

Benefity
  • prémie
  • týden dovolené navíc
  • dotované závodní stravování (5 druhů jídel)
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • možnost osobního odborného růstu
  • firemní jazykové kursy (AJ)
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou ( 1 rok )
  • po zapracování, pracovní poměr na dobu neurčitou
  • využití výrazně zvýhodněných mobilních tarifů pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky