PLC programátor | AJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
11-30-339774
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro zajímavého zaměstnavatele hledáme posilu do oblasti Engineeringu! Pokud máte technické myšlení, zkušenost s programováním PLC strojů, přehled o výrobních strojích a systémech a chcete se realizovat v oblasti automatizace strojů, pak máme skvělou nabídku pro Vás!

Aktuálně hledáme - PLC programátor | AJ

kde by Vaší náplní práce bylo:
* programování PLC strojů
* diagnostika PLC systémů
* práce s příslušným SW
* technická podpora pro výrobní zařízení
* zefektivňování výroby
* práce s roboty
* konfigurace bezpečnostních prvků - skenery, závory
* údržba strojů a provádění preventivních kontrol

Požadavky

* vzdělání elektrotechnického směru
* znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni (B1)
* praxe na obdobné pozici
* modifikace a vytváření nových PLC programů - pro Siemens Simatic S7
* znalost zapojení komunikačních sběrnic
* osvědčení dle vyhlášky 50 § 6
* analytické a koncepční myšlení
* praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou
* znalosti v oblasti automatizačních technologií a výrobních linek
*ochota k občasným služebním cestám
* argumentační schopnosti, prozákaznická orientace
* schopnost samostatné i týmové práce

Benefity

* 25dnů dovolené
* stravenky
* věrnostní odměny
* společenské a sportovní aktivity