PLC PROGRAMÁTOR

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341145
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Práce v korporátu Vás už nebaví a hledáte zaměstnavatele, kde budete své kolegy skutečně poznat a kde budete osobně zodpovědný za své výsledky? Chcete se v zaměstnání cítit jako s rodinou a k tomu pracovat na zajímavých projektech? Tak to pro Vás něco máme!

Pro pražskou společnost v oblasti automatizace právě hledáme šikovné kandidáty na pozici:

Náplní práce bude:

- programování řídících systémů PLC Siemens nebo Rockwell
- vizualizace
- oživování linek, debugging a testování přímo u klientů
- příprava dokumentace, manuálů
- servis a zaškolení obsluhy
- cestování činí cca 70% času

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektro
- znalosti a zkušenosti z oblasti automatizace - programování linek, oživování linek, vizualizace a schémata
- znalost Siemens Simatic nebo Allen-Bradley
- vyhláška 50/78 Sb. §6 a vyšší
- znalost angličtiny na denní využíti - komunikace s klienty v zahraničí
- řidičský průkaz sk. B
- ochota cestovat v kdekoliv po světě

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- prémie za ukončené projekty
- zajímavá práce ve stabilní a úspěšné menší společnosti
- podpora profesního i osobnostního růstu
- neformální pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy