PLANT MANAGER l TOP MZDA l SLUŽEBNÍ VŮZ

Referenční číslo
5-26-355917
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE PLANT MANAGER!

Troufáte si řídit celý závod? Investice zvládáte levou zadní? Jste duší stratég?

Víme, že nechceme málo, nicméně za to budete patřičně odměněni!

Na pozici PLANT MANAGER/KA Vás čeká:

  • řízení celého závodu z pohledu ekonomiky, logistiky, výroby a technického zajištění
  • komunikace se zákazníky
  • návrh a přípravy strategických plánů ke schválení pro CEO
  • přípravy investičních plánů a Capex požadavků
Požadavky
  • VŠ technického/ekonomického směru
  • praxe min. 5 let v operativním managementu
  • AJ na úrovni B2
  • schopnost řídit rozsáhlý kolektiv
  • zkušenosti v oblasti ekonomiky, logistiky, kvality a výroby
  • zodpovědnost a schopnost motivovat své podřízené
  • Optimistický přístup k práci a pečlivost
Benefity
  • roční manažerský bonus
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • notebook a mobilní telefon
  • příjemné pracovní prostředí