PLANT CONTROLLER, 90 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
7-7-357365
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte a posuňte svou kariéru opět o kousek výš!

Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svých řad nového Plant Controllera.

Stanete se členem managementu společnosti a budete samostatně zodpovědní za kompletní controlling úspěšného výrobního závodu.

Budete připravovat roční plán, provádět kompletní reporting pro mateřskou společnost, zpracovávat reporty pro vnitropodnikové účely, podílet se na finančním řízení podniku. Budete navrhovat preventivní opatření.

Nabízíme práci náročnou, vhodnou pro sebevědomého a samostatného člověka. Pokud jsi takový, odpověz!

Požadavky

Abyste uspěl potřebujete:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Pokročilá znalost AJ - alespoň úroveň B2 (např. pro komunikaci s Vašim přímým nadřízeným)
  • Předchozí praxe v oblasti controllingu ve výrobní společnosti nutností!
  • Analytické a inovativní myšlení – čekáme, že budete schopen analyzovat, interpretovat finanční výsledky a následně navrhovat řešení, které pomohou dosáhnout ještě lepších cílů
  • Výborné prezentační dovednosti
  • Organizační schopnosti
  • Uvítáme znalost programu SAP
Benefity
  • Roční manažerský bonus
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové kurzy