PLÁNOVAČ VÝROBY, až 40 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-13-341236
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě plánování a koordinování? Máš dobré organizační schopnosti a umíš pracovat v Excelu? Vyřídíš email či telefonát v angličtině? V tom případě jsi člověk, kterého hledáme!

Jako Plánovač výroby budeš:
- Vyřizovat objednávky zboží u dodavatelů
- Zajišťovat dopravu zboží a materiálu
- Připravovat podklady pro forecasty a plán výroby
- Starat se o databáze výrobků
- Kontrolovat příjemky zboží a faktury
- Optimalizovat skladové zásoby a sledovat dostupnosti zboží

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- znalost MS Office s důrazem na Excel
- angličtiny na úrovní B1 pro občasnou emailovou a telefonickou komunikaci
- ŘP skupiny B, aktivní řidič
- předchozí praxe v logistice ve výrobní firmě

Benefity

- Smlouva na dobu neurčitou
- Roční bonus ve výši 10% z hrubé roční mzdy (podmíněno hospodářským výsledkem firmy a splněním osobních cílů zaměstnance)
- Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době (3% z hrubé měsíční mzdy)
- Stravenky 80 Kč bez doplatku zaměstnavateli
- 5 týdnů dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Firemní akce