Plánovač výroby

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 31 000 Kč
Referenční číslo
9-21-345480
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dokážete připravit a naplánovat projekty jdoucí do výroby? Vyznáte se v technické dokumentaci a domluvíte se anglicky nebo německy?

Na pozici nám pomůžete s plánováním výroby a náběhem nových projektů.

Budete komunikovat s oddělením inženýringu, nákupem. Budete řešit technické problémy, spravovat technickou dokumentaci a uvolňovat první kusy do výroby.

Ozvěte se nám na telefonním čísle nebo zašlete životopis.

Požadavky
  • zkušenosti s plánováním výroby
  • znalost výkresové dokumentace
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • SAP by byl velkou výhodou, ale není podmínkou
Benefity
  • 50 % roční bonus
  • HPP na dobu neurčitou
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • každoroční růst mezd
  • jazykové a odborné vzdělávání