PHP Programátor

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-16-347879
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ahoj,

máš znalost PHP, OOP, umíš pracovat s frameworky a MySQL, případně JavaScript a CSS Ti nejsou úplně cizí?

Chceš pracovat na zajímavých projektech?

Zrovna vytváříme velký online obchod s integracemi na různé systémy.

Používáme nejnovější verzi PHP, kód verzujeme ve vlastní instalaci GitLabu, využíváme composer a gulp. Testujeme pomocí PHPUnit a PHPStan. Databáze navrhujeme pomocí MySQL Workbench.

Jestli umíš něco z následujícího bylo by to super a určitě to tady využiješ :)

Angular, React, Vue.js, Jenkins, ElasticSearch, Postgre SQL, RabbitMQ, GraphQL, Docker

Požadavky
  • Znalost objekově orientovaného programování
  • PHP 7 a MySQL
  • Angular, React
  • ElasticSearch
  • JavaScript, jQuery, HTML, CSS
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Plně hrazené stravenky
  • Roční bonusy
  • Multisport karta
  • Plně hrazené jazykové kurzy
  • Super projekty, které neomrzí
  • Sdílená firemní 3D tiskárna pro soukromé používání