PHP backend vývojář

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-10-345380
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá tě sport? Chtěl bys vidět, jak se připravují kurzy na sportovní utkání? Nebojíš se pracovat na softwaru s nejvyšší návštěvností? Pokud nejsi fanouškem korporací, přidej se k nám.

Pracujeme na vlastním produktu "in house", který u klientů nasazujeme. Jde nám o komplexní nadhled a dlouhodobou kvalitu řešení od návrhu po realizaci. Jsme největším dodavatelem softwaru pro sportovní sázení ve střední Evropě.

Aktuálně rozšiřujeme tým o zkušeného PHP vývojáře, který preferuje práci s backendovými technologiemi.

Požadavky
  • minimálně 3 roky zkušeností v objektové orientovaném PHP
  • zkušenost s návrhem a implementací webových služeb
  • zkušenost s psaním testů a s key-value database (Redis)
  • práce s Linuxem
  • alespoň základní znalost commit message

Výhodou je:

  • zkušenost s Docker, PostgreSQL, CI/CD koncepty, GIT, PHP frameworky (Slim, Silex), message queue (RabbitMQ, Kafka), Node.js/Python, JSON schema, YAML, Markdown, Apiary blueprint
Benefity
  • zajímavé platové ohodnocení
  • služební mobil a notebook
  • příjemné kanceláře v centru Prahy (žádný open space)
  • profesní a kariérní růst
  • školení a vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • občerstvení na pracovišti
  • stravenky
  • multisport karta
  • pet friendly prostředí
  • přístup k referral bonus programu