PERSONALIST(K)A | RECRUITER(KA) | KANCELÁŘ V CENTRU PRAHY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
11-14-400885-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti recrutimentu a vedením HR agendy? Domluvíš se anglicky na denní bázi? Výborně!

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici PERSONALIT(K)A - RECRUITER(KA).

  • pridejseknam #graftonspirit

Co bys u nás měl/-a na starosti?

– zodpovědnost za náborový proces od A do Z

– vytváření inzerátů, pohovorování, prezentace kandidátů klientům

– veškerou HR agendu (pracovní smlouvy, docházka, atp.)

– personální poradenství zaměstnancům i klientům

– úzkou spolupráci se mzdovou účetní

– zajišťování pracovnělékařských služeb, Multisport, stravenek aj.

Lokalita: Praha 1, kanceláře máme v administrativní části Palladia

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • min. 1 rok praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s HR agendou
  • orientace v zákoníku práce
  • středně pokročilá úroveň angličtiny pro denní využití (ústní a písemná komunikace)
  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B výhodou, nikoliv podmínkou
Benefity
  • kompletní zaučen na pozici
  • až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené
  • 2 sick days/rok
  • možnost home office 2 dny/týden
  • cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok
  • stravenkový paušál (107Kč/den)
  • příspěvek na multisport kartu
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • kariérní posun
  • příspěvek na životní/důchodové pojištění (po 2 letech)
  • neustále nějaké chlebíčky a dortíčky v rámci narozeninových oslav nebo svátků :-)