PERSONALISTA S AJ | okr. Žďár nad Sáz. | až 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-14-368218
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi personalista tělem i duší?

Hledáš firmu, která bude tvá srdeční záležitost?

Kde Ti práce bude dávat smysl?

  • MEZINÁRODNÍ PROSTŘEDÍ
  • HR V ŠIROKÉM SLOVA SMYSLU (od náboru, po rozvoj zaměstnanců, talent management, analýzy, HR marketing ... a co tě napadne - vlastní iniciativě se nebráníme, právě naopak!)
  • MOŽNOST SE KARIÉRNĚ A PROFESNĚ ROZVÍJET
  • BÝT SOUČÁSTÍ DYNAMICKÉ VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI, JEJÍŽ VIZE TI BUDE DÁVAT SMYSL
  • ŽÁDNÉ AUTOMOTIVE !

Taková příležitost na Vysočině není každý den!

Nečekej, právě teď už probíhají první kola pohovorů, ozvi se mi hned!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pracovně - právní legislativa
  • praxe z oblasti HR (ať už interní, či agenturní)
  • Anglický jazyk - bez toho se neobejdeme
  • Dynamická, komunikativní osobnost se smyslem pro detail
  • Týmový hráč!
Benefity
  • Stabilní, mezinárodní prostředí
  • Možnost se odborně vzdělávat a kariérně se posouvat
  • Flexibilita - možnost home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Další zaměstnanecké benefity