PERSONALISTA s AJ

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-14-356862
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do menšího výrobního závodu hledáme čerstvou posilu na personální oddělení. Určitě vítáme vzdělání nebo krátkou zkušenost v personalistice. Práce je to hodně akční a různorodá, takže pokud máš práci s lidmi a administrativu v malíčku, pošli nám svůj životopis.

Tvým úkolem bude:

  • správa personální agendy (pracovní smlouvy, dohody, dodatky, apod.)
  • zajištění lékařských prohlídek pro zaměstnance
  • komunikace se zaměstnanci
  • nábor nových zaměstnanců (výrobní pozice)
  • vystavování inzerce, oslovení vhodných kandidátů
  • koordinace výběrového řízení
  • komunikace s vedoucími pracovníky
  • podpora HR manažera
Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • AJ na středně pokročilé úrovni (B1), tzn. maily zvládneš bez problému a nebojíš se mluvit
  • min. 1 rok praxe v personalistice / administrativě
  • alespoň základní orientace v zákoníku práce
  • MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Co je pro nás důležité:

  • pečlivost a spolehlivost, bez toho se neobejdeme
  • jsi komunikativní a baví tě práce s lidmi
  • bude tě bavit i papírování a administrativa
  • máš elán do práce a chceš se učit nové věci

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis. Pohovory probíhají online (skype / telefonát) - bez nutnosti osobního setkání.

Benefity
  • 5 týdnů dovolená
  • flexi pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • Benefit karta
  • sleva na firemní produkty (ty budete milovat!)
  • příspěvek na závodní stravování
  • přesčasové hodiny placené nad rámec zákonné sazby