PERSONALISTA / HR - s AJ - PLZEŇ !

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-14-388610
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste procesně a administrativně založená/ý? Máte zkušenosti v oblasti personalistiky (nejlépe i s procesem náboru)? Láká Vás práce v mezinárodním prostředí ? Pak se nám přihlaste!

Pak máme pozici přímo pro Vás!

Aktuálně obsazujeme pozici

PERSONALISTA / HR

Vaší náplní práce bude:

  • Aktivity spojené se začátkem nebo ukončením pracovního poměru kmenových zaměstnanců
  • Předvýběr a výběr uchazečů o zaměstnání, vedení pohovorů s nimi
  • Správa dat v personálním systému a docházkovém systému
  • Zajišťování lékařských prohlídek, aktivní komunikace se závodním lékařem a BOZP technikem v oblasti kategorizace rizik na jednotlivých pracovních pozicích
  • Spolupráce se mzdovou účtárnou
  • Komplexní správa složek zaměstnanců
  • Poradenství v oblasti pracovně-právní legislativy a řešení případných dotazů zaměstnanců
Požadavky
  • ukončené SŠ vzdělání
  • praxe na pozici personalisty (ideálně automotive,ale není podmínkou)
  • dobrou znalost zákoníku práce a aktuální legislativy,zkušenosti s aktivním náborem zaměstnanců
Benefity
  • 13.plat
  • týden dovolené navíc
  • osobní ohodnocení až do výše 25 %
  • příspěvky na stravování a dopravu
  • životní pojištění