PERSONALISTA| GENERALISTA| HR

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
8-14-378132
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete se věnovat personalistice od A do Z? Máte zájem se naučit, jak to chodí v zahraniční logistické společnosti? Ovládáte angličtinu nebo němčinu na takové úrovni, že se domluvíte po telefonu se zahraničím?

Co Vás bude na pracovní pozici čekat:

  • koordinovat pracovní týmy - komunikace s posádkami, plánování směn, zajišťování adhoc úkolů
  • komunikace s úřady státní správy v ČR i zahraničí
  • administrativní podpora v oblasti personálních služeb - smlouvy, lékařské prohlídky, školení
  • podílení se na HR projektech
  • tvorba podkladů pro mzdy
  • dohled nad dodržováním zákoníku práce
Požadavky

Co, byste měli znát a ovládat?

  • Znalost pracovněprávních a mzdových předpisů (Zákoník práce)
  • Německý nebo anglický jazyk na pokročilé úrovni (pro kontakt s úřady v zahraničí) - B2
  • Vítaná znalost v BOZP,GDPR
  • Připravenost spolupracovat na realizaci jednotlivých projektů i s partnerskými zahraničními firmami ve skupině
  • Podílet se na realizaci úkolů spojených s provozem společnosti
  • Výhodou řidičský průkaz B
Benefity
  • Finanční bonus
  • Stravenky