PERSONALISTA | AŽ 40 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-14-398851-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Tohle bude trochu oříšek! Hledá se personalista, alias Ferda mravenec! Máte již zkušenost v oblasti HR? Dostal/a jste se ke zpracování mezd? Zákoník práce máte v malíčku?

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici PERSONALISTY, o čem to bude?

  • Nábor - veškerá administrativa, smlouvy, nástupy
  • Koordinace lékařských prohlídek, zaučení
  • Zpracování docházky a mezd
  • Pracovně právní legislativa, zpracování reportů
  • Komunikační spojka mezi vedením a zaměstnanci

Zkrátka a dobře, tady se dostanete ke všemu! :)

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • AJ na úrovni min. B1 (denní komunikace)
  • Alespoň 2 roky praxe v oblasti HR
  • Zkušenost se zpracováním mezd, znalost zákoníku práce
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • 13. mzda
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Telefon, notebook