Personalista

Plný úvazek
Částečný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-14-360069
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme skvělou příležitost v oblasti personalistiky v prosperující zahraniční firmě na Klatovsku. Máte zkušenost v oblasti lidských zdrojů z výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky a chcete se podílet na zaváděních nových HR procesů? Přihlaste se:)

Čeká Vás:

  • nábor zaměstnanců - od inzerce, až po zaslání samotné nabídky vhodnému kandidátovi
  • úzký kontakt s management a účetním oddělením
  • veškeré administrativa spojená s personální dokumentací
  • zajišťování lékařských prohlídek
  • organizace nutných školení pro jednotlivé pozice
  • vydávání pracovních pomůcek
  • řešení absencí zaměstnanců ve výrobě - a jejich náhrady
  • účast na poradách se zahraničním management

MOŽNO DOMLUVIT SE I NA ZKRÁCENÉM ÚVAZKU!

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • relevantní praxe v oblasti personalistiky
  • komunikativní úroveň angličtiny
  • francouzština výhodou
  • pokročilý uživatel MS Office
  • znalost jakékoliv personální databáze - SAP, Oracle
Benefity

O benefitech dané společnoszi Vás budeme rádi informovat :)