PERSONALISTA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
9-14-355032
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného personalistu/personalistku. Hledáte novou příležitost? My ji pro Vás máme. Zašlete svůj životopis a dovíte se více.

Budete se starat o nábor nových zaměstnanců a zajišťovat celý proces přes inzerci až po nástup. Jedním z bodů je také zpracovávaní mezd a správa dat zaměstnanců. Budete také v úzkém kontaktu s mateřskou společnosti v zahraničí.

Požadavky
  • zkušenosti na pozici HR specialisty/personalisty
  • dobrou znalost německého jazyka
  • organizační dovednosti a pečlivost
  • dobrou znalost MS Office a SAP bude výhodou
Benefity
  • 50 % roční bonusy ze mzdy
  • HPP na dobu neurčitou
  • dotované stravování
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • každoroční růst mezd
  • vánoční prémie