Permitting Specialist

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-5-366463
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost, která v rámci Prahy realizuje developerské projekty, nyní hledáme člověka, který bude zajišťovat povolovací a schvalovací procesy na úřadech:

Co bude náplní Vaší práce?

  • Znalosti v procesu povolovacích řízení, tzn. od změny ÚP (územní plán) až po SP (stavební povolení).
  • Znalosti ve různých funkcí odborů a oddělení v MČ (městských částí) a na Magistrátu HMP a komunikace s nimi
  • Dohlížení na průběh výstavby, spolupráce s vedením stavby
  • Zodpovědnost za dodržování termínů
  • Pravidelný reporting svěřených činností

Preferujeme spolupráci na IČO, ale HPP se také nebráníme.

Požadavky

Co od Vás na tuto pozici potřebujeme?

  • VŠ vzdělání ve stavebním oboru
  • Praxi v oblasti povolování staveb
  • Zkušenosti s jednáním s orgány veřejné správy
  • Dobré technické vědomosti/zkušenosti, v oboru stavebnictví
  • Znalost procesu povolování staveb
  • Organizační dovednosti, dobrý time-management

VÝHODOU:

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Project
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Lekce angličtiny
  • Soukromé lekce jógy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vánoční/narozeninové dárky a jiné
  • Notebook i k soukromému užití
  • Služební telefon