Péče o klienty v Aténách CZ/SK

Plný úvazek
Mzda
1 100 - 1 400 €
Referenční číslo
20-6-356277
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Země raných filozofů, jako je Platón a Sókratés, čeká na ty z vás, kteří jsou připraveni objevovat svět a přestěhovat se do bájného a slunečného Řecka, kde je teplo dokonce i v zimě!

Tato renomovaná mezinárodní společnost se podílí na vícero zajímavých celosvětových projektech včetně značek jako je Pandora, Microsoft, Canon, Netflix, Volkswagen, nebo Audi. Hlavní náplní práce je poskytování péče o zákazníky v rámci jednoho ze zmíněných projektů, který budete podporovat. Proto hledáme kandidáty se zájmem o komunikaci se zákazníky či s nadšením pro technologie.

Relevantní pracovní zkušenost v oboru je nepochybně výhodou, ale nabízíme skvělou příležitost také pro absolventy, kteří se nebojí relokovat a začít svou profesionální kariéru v rozmanitém multikulturním prostředí.

Hlavní náplň práce:

  • Konzultace projektů
  • Poskytování informací klíčovým klientům společnosti
  • Zpracovávání IT tiketů
  • Vyřizování telefonních hovorů a administrativní agendy
  • Řešení různorodých dotazů a problémů zákazníků telefonicky, či e-mailem
  • Kreativní implementace nových řešení
  • Týmová spolupráce
Požadavky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka a pokročilá znalost slovenštiny nebo češtiny
  • Zájem o oblast IT a zákaznického servisu
  • Dobré organizační schopnosti
  • Zájem o technologie a schopnost řešit technické problémy
  • Předchozí zkušenost na obdobné pozici (např. Helpdesk, zákaznická podpora, telefonické centrum, administrativní úkoly) je výhodou
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Ochota relokovat se do Atén
  • Bohatý relokační balíček (jednosměrná letenka, ubytování na 2/3 týdny v hotelu, pomoc s nalezením ubytování, s vyřízením potřebných dokladů, daní, či s otevřením bankovního účtu)
  • Třináctý a čtrnáctý plat
  • Bonus za produktivitu až do výše 200 EUR
  • Jazykové kurzy řečtiny
  • Plný příspěvek na veřejné zdravotní pojištění a zdravotní balíček zahrnující lékařské prohlídky či dentální péče
  • K dispozici firemní lékař, zdravotní sestra nebo psycholog
  • Bonus za doporučení
  • Účast na společenských firemních akcích
  • Událost „Týden zdraví“, meditační jóga, antistresové programy
  • Různé akce, společné párty a aktivity (např. výlet lodí hrazený společností)
  • Možnost pracovat z domova (HO) z jakékoliv oblasti Řecka