Payroll specialist

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 43 000 Kč
Referenční číslo
19-7-367080
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mzdové účetnictví zvládáte levou zadní a máte k tomu výborné komunikační dovednosti? Rádi se stanete součástí zajeté mezinárodní společnosti s přátelskou atmosférou, kde se budete moci i nadále rozvíjet?

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Payroll specialist.

Co u nás budete mít na starosti?

  • Příprava a shromažďování podkladů pro zpracování mzdové agendy
  • Úzká spolupráce s externím zpracovatelem mezd
  • Kontrola správnosti výstupů zaslaných zpracovatelem mezd
  • Správa benefitů
  • Práce v novém a moderním docházkovém systému
  • Reporting vedení společnosti
  • Úzká spolupráce s kolegy z finančního oddělení

Lokalita Praha 1

Nástup možný dohodou

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Alespoň komunikativní znalost AJ - B1 (někteří kolegové jsou u nás anglicky hovořící)
  • Znalost pracovněprávní legislativy
  • Předchozí zkušenosti se zpracováním mzdové agendy - bez toho by to nešlo
  • Výborné komunikační a analytické schopnosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Možnost home office
  • Pátky zkrácená pracovní doba od 9:00 - 16:00 bez nutnosti nadělání
  • Flexibilita
  • Multisport karta
  • Cafeterie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění