Parťák ve výrobě, Plzeň

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
9-21-335088
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v průmyslové výrobě, technické myšlení, jste týmový hráč a vůdčí typ? Pak pro Vás máme velmi zajímavou nabídku v zahraniční firmě, která se zaobírá sériovou výrobou zajímavého produktu!

A co byste měl/a vědět?

Hledáme PARŤÁKA DO VÝROBY. Čeká Vás zajímavé ohodnocení a bonusy s místem práce přímo v Plzni.

Vaším úkolem bude podpora vedoucího směny. Budete zodpovědný/a za svěřené pracoviště a za kvalitu vyrobeného produktu. Čeká Vás zaučování nových kolegů a v nepřítomnosti vedoucího směny budete fungovat jako jeho zástup.

Požadavky
  • praxe v průmyslové výrobě
  • motivace
  • proaktivita
  • chuť se učit

Velmi oceníme pokud již máte zkušenost s vedením týmu!

Benefity

Společnost nabízí:

  • 25 - 27 dní dovolené
  • náborový bonus v hodnotě 20 000 Kč
  • finanční bonusové ohodnocení - jednou za půl roku
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • každoroční navyšování mzdy
  • závodní stravování
  • možnost jazykových kurzů
  • flexibilní pracovní doba