PART TIME ÚČETNÍ - zadávání faktur, 250 Kč

Druh pozice
Brigáda
Mzda
200 - 250 Kč
Referenční číslo
13-7-349390
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost se zpracováváním faktur a jejich zadáváním do systému?

Ovládáte angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni (především písemnou formou)?

Máte zájem o part-time na 20 hodin týdně?

Pokud ano, neváhejte reagovat na tuto pracovní pozici!

Pracovní náplň:

  • Zpracovování vyúčtování vedlejších nákladů za služební cesty
  • Práce se systémem Navision a DMS systémem
  • Zodpovědnost za zpracování přijatých faktur
  • Příprava reportů

MOŽNOST HOME OFFICE!

Nástup: IHNED

Flexibilní docházka 20h./týdně, konkrétní dny a časy dle domluvy.

Lokalita: Praha 4

Mzda dle zkušeností: 200 - 250 Kč

Požadavky
  • Vhodné i pro matky na mateřské dovolené
  • Zkušenost s účtováním faktur
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1 (především písemnou formou)
  • Znalost českého nebo slovenského jazyka na pokročilé úrovni
  • Orienta na detail a týmový hráč
  • Znalost účetních systémů Navision a DMS výhodou
Benefity
  • Home office po zaučení
  • Flexibilní pracovní doba