PART TIME ÚČETNÍ - účtování v SAP, 200-300Kč/h.

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
200 - 300 Kč
Referenční číslo
13-19-347688
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost s účtováním faktur v systému SAP (finanční modul)?

Ovládáte AJ a NJ alespoň na mírně pokročilé úrovni (především písemnou formou)?

Máte zájem o part-time na 20h./týdně?

Pokud ano, neváhejte reagovat na tuto pracovní pozici!

Pracovní náplň:

  • Práce se systémem SAP
  • Zodpovědnost za zpracování přijatých faktur
  • Účtování faktur, bank v systému SAP
  • Příprava reportů

Flexibilní docházka 20h./týdně, konkrétní dny a časy dle domluvy.

Lokalita: Praha 9 - Balabenka

Mzda dle zkušeností: 200 - 300 Kč/h. (dle zkušeností)

Požadavky
  • Vhodné i pro matky na mateřské dovolené
  • Zkušenost s účtováním faktur
  • Znalost systému SAP (finanční modul)
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1 (především písemnou formou)
  • Znalost německého jazyka na úrovni min. A2
  • Znalost českého nebo slovenského jazyka na pokročilé úrovni
Benefity
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečné práce z domova
  • Získání zkušeností z atraktivní společnosti