Parlez-vous français?

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
7-7-383145-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Milujete Francii, francouzské jídlo a kulturu?

Mluvíte francouzsky a mrzí Vás, že možnosti uplatnění francouzštiny jsou v jižních Čechách tak omezené?

Pokud hovoříte i anglicky, mám pro Vás skvělé řešení, díky kterému budete mluvit francouzsky s rodilými mluvčími na denní bázi.

A všechno to z centra krásných Budějovic, nikoli Prahy, či Brna! Ve firmě, která dá šanci i absolventům!

Požadavky

Nezapomeňte jen, že kromě francouzštiny budete potřebovat:

  • Komunikativní angličtinu
  • Zájem o administrativní práci
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Dobrou energii a férovost

V našem tymu je skvělá atmosféra. Není to pouhá fráze, myslíme to doopravdy! Chceme, aby to tak zůstalo, a proto u náboru klademe důraz nejen na profesní předpoklady uchazečů.

Zní zajímavě? Ráda řeknu více.

Těším se na Vaše životopisy.

Benefity
  • Bonusy a příplatky
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • 2 Sick day
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný Home Office
  • Krásné kanceláře a parkování zdarma