PARALEGAL V MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI, 150 - 180 Kč/h.

Lokalita
Obor
Druh pozice
Brigáda
Mzda
150 - 180 Kč
Referenční číslo
13-19-341460
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Právě hledáme vhodné brigádníky na pozici JUNIOR PRÁVNÍKA. Pokud Vaší budoucnost vidíte v perspektivním mezinárodním prostředí, domluvíte se anglicky a hledáte dlouhodobé uplatnění, pak bychom pro Vás měli zajímavou příležitost!

Jaká je hlavní náplň práce?
* celková podpora právního oddělení společnosti
* příprava i kontrola interních dokumentů
* výpomoc právníkům při přípravě smluv
* komunikace v rámci společnosti, ale i s externími partnery či úřady
* ad hoc úkoly

Odměna: 150 - 180 Kč/hod., dle zkušeností
Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice
Prac. doba: flexibilní, 20 hod/týd.

Těšíme se na Vaše CV!

Požadavky

* student práv - ideálně ve 3. ročníku
* časová flexibilita 20 h/týden
* dobrá znalost AJ
* zájem o práci v soukromém sektoru

Benefity

- dotované stravování ve firemní jídelně